zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 19 kwietnia 2019

Terrordome i Tester Gier przed Suicidal Tendencies

18.05.2016 12:37  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Zespołami, które zagrają 30 maja 2016 roku przed Suicidal Tendencies w krakowskim klubie "Kwadrat", będą Terrordome i Tester Gier.

Terrordome powstał w 2005 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Uappy Terrora oraz perkusisty Mekonga Minetaura. W lutym 2007 roku zespół wydał własnym sumptem EP-kę, pt. "Shit Fuck Kill". W 2011 roku ustabilizował się składu formacji oraz wypuszczony został debiutancki longplay, zatytułowany "We'll Show You Mosh, Bitch!".

Obecnie muzycy Terrordome promują swój drugi longplay studyjny, pt. "Machete Justice". Wydawnictwo ukazało się 15 maja 2015 roku w barwach Defense Records. Materiał na płytę zarejestrowany został w "Zed Studio". Jest to pierwsze dokonanie kapeli z basistą De Kapitzatorem, który dołączył do grupy w połowie 2014 roku. W styczniu 2016 roku Terrodome wypuścił split "Intoxicunts" z brazylijskim zespołem Chaos Synopsis.

Tester Gier powstał po rozpadzie Świniopasa i jak dotąd wydał EP-kę "Speed Metal" i longplay'a "Muzyka przeciwko przeglądom muzycznym", a także split z zespołem Bullet Belt. Dyskografię Ślązaków zamyka singiel "Headbanger" ze stycznia 2016 roku.

Muzycy Suicidal Tendencies poinformowali, że ich nadchodząca trasa po Europie odbędzie się z udziałem Dave'a Lombardo, byłego perkusisty Slayer. Wcześniej Dave Lombardo wspomógł kapelę na tournee w USA u boku Megadeth.

30.05 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 90 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »