zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 1 października 2020

Born Of Osiris i Veil Of Maya we wrześniu w Polsce

27.05.2016 19:50  autor: Verghityax, źródło: P.W. Events

Formacje Born Of Osiris, Veil Of Maya, Volumes i Black Crown Initiate wyruszą razem w trasę koncertową po Europie. Jedyny polski przystanek tournee odbędzie się 29 września 2016 roku w katowickim "Mega Clubie".

Born Of Osiris powstał w 2003 na przedmieściach Chicago. Przez kilka lat muzycy szukali odpowiedniej nazwy, rozpoczynając działalność jako Diminished, zmieniając miano na Your Heart Engraved i Rosecrance, wreszcie przyjmując nazwę Born Of Osiris. Od początku związani są z wytwórnią Sumerian Records, wydali cztery longplay'e studyjne i jedną EP-kę. Największy sukces odniósł album "Tomorrow Wie Die Alive", który w 2013 roku dotarł do 27. miejsca "Billboard 200". Dyskografię grupy zamyka płyta "Soul Sphere", której premiera odbyła się 23 października 2015 roku.

Muzycy Veil of Maya wypuścili 12 maja 2015 roku swój piąty longplay studyjny, pt. "Matriarch". Jest to pierwsze dokonanie zespołu z nowym wokalistą Lukasem Magyarem z Arms of Empire. Zastąpił on Brandona Butlera, który odszedł we wrześniu 2014 roku po siedmiu latach współpracy. Powodem były różnice na tle osobistym i artystycznym.

Volumes to metalcore'owa grupa z Los Angeles, która rozpoczęła działalność w 2009 roku. Kwartet ma na swoim koncie debiutancką EP-kę i dwa longplay'e studyjne. Ostatni z nich, "No Sleep", ukazał się w 2014 roku. Już po premierze płyty jeden z wokalistów, Michael Barr, został wyrzucony z kapeli ze względu na różnice na tle osobistym.

Black Crown Initiate gra progresywny death metal. Zespół ma na swoim koncie EP-kę i jeden longplay studyjny. W lipcu 2016 roku do sprzedaży trafi nowe wydawnictwo, pt. "Selves We Cannot Forgive".

29.09 - Katowice, "Mega Club"
Start: 19:00
Bilety: 75 zł (pwevents.pl), 80 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »