zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 16 czerwca 2024

Ghost Iris i Serpents na "Materiafeście"

4.04.2024 14:43  autor: Verghityax, źródło: profil "Materiafestu" na Facebooku

Do składu dwunastej edycji "Materiafestu" w Szczecinku dołączyły formacje Ghost Iris i Serpents. Wcześniej swój udział potwierdziły Napalm Death, Furia, Born of Osiris, Materia, Belzebong, Fleshcold, Sick Saints, Hypno5e, Backhand Slap i Heresy Denied. Festiwal odbędzie się w dniach 30 i 31 sierpnia 2024 roku pod "Wieżą Bismarcka".

Ghost Iris to duńska formacja łącząca w swej twórczości metalcore z metalem progresywnym. Kwartet nadal ogrywa swój czwarty longplay studyjny, zatytułowany "Comatose". Jego premiera miała miejsce 7 maja 2021 roku, pod egidą Long Branch Records. Na płycie znalazło się dziesięć kompozycji. Za ich miksy i mastering odpowiada Lance Prenc.

Ghost Iris powstał w 2015 roku. Grupę od początku tworzą Jesper Gun na wokalu, Daniel Leszkowicz na gitarze, Nicklas Thomsen na basie i Sebastian Linnet na perkusji.

Szczeciński Serpents łączy w swojej twórczości metalcore z elektroniką. W lipcu 2023 roku grupa udostępniła swój debiutancki singiel, pt. "Tangled". Od tego momentu światło dzienne ujrzały jeszcze cztery single: "Self-Made Suffering", "Hourglass", "The Void" i "Walking Disaster". Razem złożą się one na EP-kę "The Self-Fulfilling Misery".

Karnety na "Materiafest" nabyć można za cenę 229 zł. Karnet z dostępem do pola namiotowego kosztuje 259 zł. Cena za bilet jednodniowy to 159 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »