zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 21 października 2020

Dark Funeral i Krisiun w październiku w Polsce

8.06.2016 11:14  autor: Verghityax, źródło: P.W. Events

Blackmetalowy Dark Funeral ruszy w trasę z deathmetalowym Krisiun. Podczas tournee przewidziane są dwa polskie przystanki: 29 października 2016 roku w katowickim "Mega Clubie" i 30 października w warszawskiej "Progresja Music Zone". W roli supportu kapelom towarzyszyć będzie Deserted Fear z Niemiec.

Dark Funeral przyjedzie do Polski z "Where Shadows Forever Reign", swoim szóstym longplay'em studyjnym w karierze i pierwszym od czasu "Angelus Exuro pro Eternus" z 2009 roku. Materiał zarejestrowany został w studiu "Dug-Out" w Uppsali, za produkcję odpowiada Daniel Bergstrand.

Nowy album Dark Funeral nagrany został w nowym składzie. Wokalista i autor tekstów Heljarmadr dołączył do kapeli w 2014 roku. W tym samym czasie do obozu Lorda Ahrimana dołączył także basista Natt. Premiera odbyła się 3 czerwca 2016 roku za sprawą Century Media.

Brazylijczycy z Krisiun nadal promują studyjny album "Forged In Fury". Wydawnictwo ukazało się 7 sierpnia 2015 roku za sprawą Century Media. Zespół nagrał materiał w "Mana Recording Studios" na Florydzie. Produkcją zajął się Erik Rutan.

Niemcy z Deserted Fear mają na swoim koncie dwa longplay'e studyjne. Ostatni z nich, "Kingdom of Worms", miał swoją premierę w 2014 roku.

29.10 - Katowice, "Mega Club"
30.10 - Warszawa, "Progresja Music Zone"

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Najchętniej czytane wieści

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Czy robisz kopie bezpieczeństwa swoich danych?