zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 30 maja 2024

Tank wypuszcza wideo do "Make A Little Time"

25.06.2016 20:10  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Brytyjski Tank zaprezentował teledysk do utworu "Make A Little Time". Kompozycja pochodzi z albumu "Valley of Tears". Premiera wydawnictwa odbyła się 18 września 2015 roku.

Zobacz teledysk do "Make A Little Time".

Klip został nakręcony nieopodal miejscowości Mojacar w południowej Hiszpanii. Za realizację odpowiada ekipa MGV Productions.

Cliff Evans komentuje: "Nie chcieliśmy robić typowego, niskobudżetowego klipu w starym magazynie. Żeby oddać piosence sprawiedliwość, postanowiliśmy się rozejrzeć za ciekawszą lokalizacją. Skontaktowaliśmy się z Dalem Webbem z MGV, który zaproponował nam Hiszpanię. Pogoda w tej części kraju jest zazwyczaj słoneczna, lecz tym razem było burzowo, co tylko dodało klipowi dramatyzmu".

"Valley of Tears" to pierwsze dokonanie Tank, na którym zaśpiewał ZP Theart, były frontman Dragonforce. Dołączył on do formacji w 2013 roku jako muzyk sesyjny na potrzeby tras koncertowych, zastępując Doogie White'a. Doogie White przestał udzielać się w Tank ze względu na zobowiązania wobec swojego drugiego zespołu, La Paz.

Gitarzyści Mick Tucker i Cliff Evans wymienili również sekcję rytmiczną: basistę Chrisa Dale'a zastąpił Barend Courbois z Blind Guardian, natomiast miejsce perkusisty Steve'a Hopgooda zajął Bobby Schottkowski, poprzedni bębniarz Sodom.

Tagi: Tank
Komentarze
Dodaj komentarz »