zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 19 stycznia 2018

Marky Ramone's Blitzkrieg zamiast Misfits w Cieszanowie

6.07.2016 13:20  autor: Verghityax, źródło: cieszanowrockfestiwal.pl

W związku z powrotem do dawnego składu grupa Misfits zmieniła swoje plany koncertowe na rok 2016. Zespół odwołał między innymi zaplanowany występ w ramach "Cieszanów Rock Festiwal". Zamiast Misfits zagra Marky Ramone's Blitzkrieg.

Marky Ramone's Blitzkrieg, Warszawa 29.10.2010, fot. Lazarroni
Marky Ramone's Blitzkrieg, Warszawa 29.10.2010, fot. Lazarroni

Marky Ramone's Blitzkrieg to projekt, w ramach którego perkusista wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami wykonuje utwory z dyskografii Ramones. Wokalistą jest Michale Graves, wieloletni głos zespołu Misfits.

Organizatorzy "Cieszanów Rock Festiwal" potwierdzili też udział w festiwalu zespołów Dubioza Kolektiv, Finntroll, Strachy Na Lachy, El Dupa, Luxtorpeda, Arka Noego, Telewizor, Ketha, The Snuff oraz The Trepp.

Wcześniej na liście ogłoszonych wykonawców znaleźli się Eluveitie, Vader, Tymon & The Transistors, Sweet Noise, Kult, Kazik Na Żywo, Kazik & Kwartet Proforma, Włochaty, Nocny Kochanek, Farben Lehre, Zacier i 1125.

Festiwal odbędzie się w dniach od 18 do 21 sierpnia 2016 roku. Cena karnetu na wydarzenie, bez pola namiotowego, to 135 zł. Bilet jednodniowy kosztuje 70 zł, a miejsce na polu namiotowym 40 zł od osoby. Ceny obowiązują do 10 sierpnia.

Komentarze
Dodaj komentarz »