zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 29 października 2020

Album "Embrace the Journey" As Night Falls do odsłuchu

6.10.2016 10:20  autor: Verghityax, źródło: profil As Night Falls na Facebooku

Grająca symfoniczny metal grupa As Night Falls udostępniła całą zawartość swojego pierwszego longplay'a studyjnego, zatytułowanego "Embrace the Journey". Premiera płyty odbyła się 25 września 2016 roku.

Posłuchaj "Embrace the Journey".

"Embrace the Journey" to pierwsze dokonanie formacji zarejestrowane z basistą Pawłem Sirugą. Zastąpił on na tym stanowisku Łukasza Hatłasa w 2015 roku. Na płycie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji.

Lista utworów:

1. Eternal Dance
2. Stronger
3. Lost in Words
4. Beyond the Hatred
5. Human Game
6. Haven
7. Tale Of Blood
8. Find Your Freedom
9. Nightmare
10. Forgotten Legacy
11. Next to You

As Night Falls powstało w 2010 roku z inicjatywy Ani Achtelik na wokalu i Pawła Dylewskiego na gitarze. Skład uzupełnili Łukasz Hatłas na basie, Darek Markiewicz na perkusji i Łukasz Siwy na klawiszach. Dwa lata później ukazało się pierwsze wydawnictwo formacji, EP-ka zatytułowana "My Secret Place". Druga EP-ka nosiła tytuł "From Grace to Oblivion", ujrzała światło dzienne w 2015 roku.

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Album "Embrace the Journey" As Night Falls do odsłuchu
Kropek (gość, IP: 5.172.255.*), 2016-10-08 19:50:51 | odpowiedz | zgłoś
Bardzo sympatyczny materiał, ciekawy głos wokalistki, a jakby to ubrać w mroczniejsze szaty to już w ogóle by było miodzio.
Nie jestem ekspertem od takiego grania, ale jak dla mnie klasa światowa, fani tego typu brzmień powinni sięgnąć po ten album, zespołowi życzę wszystkiego dobrego i trzymam kciuki.