zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 31 października 2020

As Night Falls prezentuje klip do "Eternal Dance"

19.10.2016 12:05  autor: Verghityax, źródło: profil As Night Falls na Facebooku

Zespół As Night Falls zaprezentował teledysk do utworu "Eternal Dance" z albumu "Embrace the Journey". Za reżyserię odpowiada Deadcat Studio. W obrazie gościnnie wystapiła trupa Inferis Teatr Ognia. Premiera płyty odbyła się 25 września 2016 roku.

"Embrace the Journey" to pierwsze dokonanie formacji zarejestrowane z basistą Pawłem Sirugą. Zastąpił on na tym stanowisku Łukasza Hatłasa w 2015 roku. Na płycie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji.

Lista utworów:

1. Eternal Dance
2. Stronger
3. Lost in Words
4. Beyond the Hatred
5. Human Game
6. Haven
7. Tale Of Blood
8. Find Your Freedom
9. Nightmare
10. Forgotten Legacy
11. Next to You

As Night Falls powstało w 2010 roku z inicjatywy Ani Achtelik na wokalu i Pawła Dylewskiego na gitarze. Skład uzupełnili Łukasz Hatłas na basie, Darek Markiewicz na perkusji i Łukasz Siwy na klawiszach. Dwa lata później ukazało się pierwsze wydawnictwo formacji, EP-ka zatytułowana "My Secret Place". Druga EP-ka nosiła tytuł "From Grace to Oblivion", ujrzała światło dzienne w 2015 roku.

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: As Night Falls prezentuje klip do "Eternal Dance"
Kropek (gość, IP: 5.172.255.*), 2016-10-19 22:41:48 | odpowiedz | zgłoś
Nie dość że płyta niczego sobie to jeszcze bardzo miła Pani Wokalistka i klip na poziomie;)

Dobrze to czy źle, czasy są takie że zespoły muszą zwracać uwagę na wszystko, kompozycje, brzmienie płyty, okładkę i oprawę graficzną, klipy, wizerunek... Widać że muzycy As Night Falls przykładają uwagę do tych wszystkich elementów i mam nadzieję że to zaprocentuje w przyszłości.