zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 19 lipca 2024

Children of Bodom udostępnia klip ze zdjęciami fanów

29.11.2016 10:19  autor: Verghityax, źródło: profil Children of Bodom na Facebooku

Zespół Children of Bodom wypuścił wideo z tekstem do utworu "My Bodom (I Am the Only One)" z płyty "I Worship Chaos". Teledysk powstał w oparciu o nadesłane przez fanów zdjęcia.

Alexi Laiho komentuje: "W październiku poprosiliśmy Was o przesłanie swoich zdjęć z Children of Bodom. Rezultaty możecie zobaczyć w klipie do 'My Bodom (I Am the Only One)'. To najfajniejsze, a przy tym moje ulubione wideo z tekstem, ponieważ mogliśmy w nim pokazać naszych fanów z całego świata. Przynajmniej tyle możemy zrobić, żeby okazać naszą wdzięczność za to, czego codziennie doświadczamy z Waszej strony".

Materiał na dziewiąty longplay studyjny Children of Bodom zarejestrowany został w "Danger Johnny Studios" w Helsinkach. Produkcją zajął się sam zespół z pomocą Mikko Karmili, który współpracował z formacją przy nagrywaniu "Halo Of Blood", "Hatebreeder", "Follow The Reaper" i "Hate Crew Deathroll". Longplay ukazał się 2 października 2015 roku za sprawą Nuclear Blast.

"I Worship Chaos" jest pierwszym od dwunastu lat albumem Children of Bodom nagranym bez gitarzysty Roope Latvali, który opuścił zespół na początku czerwca 2015 roku. Na potrzeby trasy koncertowej Finowie zaangażowali Antti Wirmana, młodszego brata klawiszowca Janne Wirmana.

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Children of Bodom udostępnia klip ze zdjęciami fanów
Thrash Lover (gość, IP: 194.11.254.*), 2016-11-29 13:22:58 | odpowiedz | zgłoś
Eee miernota...