zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 18 listopada 2017

Christ Agony na "Mistycznej Nocy" w Katowicach

6.01.2017 19:01  autor: Verghityax, źródło: Left Hand Sounds

Katowicki koncert Christ Agony w trasie "Legacy Tour 2017 Part II" odbędzie się pod szyldem "Mistyczna Noc". Oprócz zespołu Cezara na scenie "Mega Clubu" zagrają Thy Worshiper, Ragehammer, Mentor i Brudny Skurwiel. Wydarzenie zaplanowano na 3 lutego 2017 roku.

Ostatnia "Mistyczna Noc" odbyła się 24 października 2007 roku w katowickim "Mega Clubie". Wystąpiły wówczas formacje Watain, Impiety, Anima Damnata i Saltus.

Christ Agony będzie promować album "Legacy", swój dziewiąty longplay studyjny. Premiera wydawnictwa na nośniku fizycznym odbyła się 18 listopada 2016 roku pod egidą Witching Hour Productions. Sesja nagraniowa odbyła się w "Studio 666" w Morągu pod okiem Michała Grabowskiego.

Thy Worshiper ogrywa album "Klechdy", swoje kolejne po "Oziminie" i reedycji "Popiołu (Introibo ad Altare Dei)" wydawnictwo, które trafiło do sprzedaży w barwach Arachnophobia Records. "Klechdy" ukazały się 25 maja 2016 roku. Jest to ostatnie dokonanie Thy Worshiper z wokalistką Anną Malarz. Jej miejsce w grupie zajęła Monika Lubas.

Krakowska formacja Ragehammer promować będzie materiał z debiutu studyjnego, zatytułowanego "The Hammer Doctrine". Premiera płyty odbyła się 8 kwietnia 2016 roku za sprawą Pagan Records. Materiał został zarejestrowany pod koniec 2015 roku w "No Solace Studio". Za miksy i mastering odpowiada M. z Mgły.

Mentor powstał w 2011 roku. W skład formacji wchodzą muzycy Thaw i J. D. Overdrive. 15 września 2016 roku za sprawą Arachnophobia Records ukazał się pierwszy album kapeli, zatytułowany "Guts, Graves and Blasphemy". Masteringiem zajął się Piotr Gruenpeter, basista zespołu.

Brudny Skurwiel tworzy muzykę z pogranicza black, speed i thrash metalu. Formacja wypuściła debiutancką kasetę, pt. "Satanik Thrash!", oraz split z Nunslaughter na winylu.

3.02 - Katowice, "Mega Club"
Start: 18:30
Bilety: 35 zł (przedsprzedaż) i 45 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »