zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 21 listopada 2017

Blaze Bayley w trasie z albumem "Endure And Survive"

6.01.2017 16:22  autor: Verghityax, źródło: profil Blaze'a Bayley na Facebooku

Blaze Bayley zapowiedział wydanie albumu studyjnego, pt. "Endure And Survive". W ramach jego promocji wokalista wyruszy ze swoim zespołem w trasę koncertową, odwiedzi również Polskę. Były frontman Iron Maiden zagra w czterech polskich miastach: 4 maja 2017 roku we Wrocławiu, 5 maja w Tychach, 6 maja w Stalowej Woli i 7 maja w Olsztynie.

"Endure And Survive" będzie dziewiątym longplay'em studyjnym w solowym dorobku Blaze'a, będzie to bezpośrednia kontynuacja "Infinite Entanglement". Wokalista poinformował, że jego poprzedni album stanowił pierwszą część muzycznej trylogii osadzonej w tematyce science-fiction. Nadchodzące wydawnictwo ujrzy światło dzienne 3 marca 2017 roku za sprawą Blaze Bayley Recording.

Sesja nagraniowa do "Endure And Survive" odbyła się w okresie od października do grudnia 2016 roku w "Robannas Studios" w Birmingham. Produkcją zajęli się Blaze Bayley i gitarzysta Chris Appleton. Za miksy odpowiada Miguel Seco, a za mastering Ade Emsley.

Lista utworów:

1. Endure and Survive
2. Escape Velocity
3. Blood
4. Eating Lies
5. Destroyer
6. Dawn of the Dead Son
7. Remember
8. Fight Back
9. The World Is Turning the Wrong Way
10. Together We Can Move the Sun

W europejskiej trasie koncertowej, która rozpocznie się 1 marca w Wielkiej Brytanii, Blaze'owi towarzyszyć będą Chris Appleton na gitarze, Martin McNee na perkusji i Karl Schramm na basie.

4.05 - Wrocław, "Liverpool"
5.05 - Tychy, "Underground Pub"
6.05 - Stalowa Wola, "Labirynt"
7.05 - Olsztyn, "Nowy Andergrant"

Tagi: Blaze Bayley
Komentarze
Dodaj komentarz »