zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 11 maja 2021

Power Trip i Mentor przed Napalm Death w Krakowie

10.02.2017 09:38  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Zespół Iron Reagan, który miał wyruszyć w europejską trasę u boku Napalm Death i Brujeria, wycofał się z całego przedsięwzięcia. Ich miejsce zajął teksański Power Trip. Na polskim koncercie 4 maja 2017 roku w Krakowie wystąpi dodatkowo rodzimy Mentor.

Power Trip powstał w 2008 roku w Dallas, zespół gra crossover thrash. Na nadchodzącej "Campaign For Musical Destruction Europe Tour 2017" grupa promować będzie swój drugi longplau studyjny, zatytułowany "Nightmare Logic". Jego premiera odbędzie się 27 lutego 2017 roku pod egidą Southern Lord Recordings. Autorem okładki jest Paolo Girardi.

Mentor powstał w 2011 roku. W skład formacji wchodzą muzycy Thaw i J. D. Overdrive. 15 września 2016 roku za sprawą Arachnophobia Records ukazał się pierwszy album kapeli, zatytułowany "Guts, Graves and Blasphemy". Masteringiem zajął się Piotr Gruenpeter, basista zespołu.

Napalm Death ogrywa "Apex Predator - Easy Meat", swój piętnasty longplay studyjny. Album ujrzał światło dzienne 26 stycznia 2015 roku za sprawą Century Media Records. Materiał zarejestrowany został w 2014 roku w brytyjskim "Parlour Studios", czeskim "Studio Hostivar" i amerykańskim "Griffin Studios". Za produkcję odpowiada Russ Russell.

Deathmetalowa Brujeria przyjdzie z płytą "Pocho Aztlan". Jest to pierwszy longplay studyjny formacji od czasu "Brujerizmo" z 2000 roku. Materiał rejestrowany był na przestrzeni wielu lat w kilku różnych studiach. Za miksy odpowiada Russ Russell. Ścieżki basu zarejestrował El Cynico, który wkrótce potem opuścił kapelę. Premiera odbyła się 16 września 2016 roku za sprawą Nuclear Blast.

4.05 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 85 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »