zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 6 maja 2021

Incite i Earth Rot w trasie z Gorgoroth i Melechesh

10.02.2017 16:18  autor: Verghityax, źródło: Massive Music

Grupy Incite i Earth Rot wyruszą w trasę "Blood Stains Europe" u boku Gorgoroth i Melechesh. Tournee zamykać będą trzy koncerty w Polsce: 20 marca 2017 roku we Wrocławiu, 21 marca w Poznaniu i 22 marca w Warszawie.

Amerykańska grupa Incite pod wodzą Richie'ego Cavalery promuje swój czwarty longplay studyjny, pt. "Opression". Następca "Up in Hell" ukazał się 22 kwietnia 2016 roku za sprawą Minus Head Records. Na płycie znalazło się dziesięć autorskich utworów, w dwóch z nich gościnnie wystąpili Connor Garritty z All Hail The Yeti i Jose Mangin. Obecnie Incite tworzą, oprócz Richie'ego Cavalery na wokalu, "Dru Tang" Rome na gitarze, Christopher "EL" na basie i Lennon Lopez na perkusji.

Australijski Earth Rot gra mieszankę black i death metalu. Swoją działalność zespół rozpoczął w 2014 roku i krótko po powstaniu zadebiutował EP-ką "Dirt". Jeszcze w tym samym roku światło dzienne ujrzał longplay "Follow The Black Smoke". Ostatnie dokonanie formacji to EP-ka, pt. "Chthonian Virtues".

Dyskografię Gorgoroth zamyka "Instinctus Bestialis" - jest to pierwsze wydawnictwo kapeli z nowym wokalistą. Został nim pochodzący z Serbii Atterigner, dotychczas udzielający się w zespole Triumfall. Atterigner dołączył do Gorgoroth w sierpniu 2012 roku po tym, jak gitarzysta Infernus zwolnił poprzedniego wokalistę, Pesta. Płyta ukazała się 8 lipca 2015 roku pod banderą Soulseller Records.

Black metalowcy z Melechesh przyjadą ze swoim ostatnim albumem studyjnym, pt. "Enki". Materiał zarejestrowany został w Grecji pod okiem Giorgosa Bokosa, miksami i masteringiem zajął się Jonas Kjellgren ze szwedzkiego "Black Lounge Studios". Na płycie gościnnie wystąpili Max Cavalera, Sakis Tolis z Rotting Christ i Rob Caggiano.

20.03 - Wrocław, "Zaklęte Rewiry"
Bilety: 69 zł (pwevents.pl), 74 zł (przedsprzedaż) i 79 zł (w dniu koncertu)

21.03 - Poznań, "U Bazyla"
Bilety: 69 zł (pwevents.pl), 74 zł (przedsprzedaż) i 79 zł (w dniu koncertu)

22.03 - Warszawa, "Proxima"
Bilety: 69 zł (pwevents.pl), 74 zł (przedsprzedaż) i 79 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »