zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 19 stycznia 2018

Kingdom i Relics of Humanity przed Dead Congregation

17.02.2017 11:36  autor: Verghityax, źródło: profil "Into The Abyss Festival" na Facebooku

Poznaliśmy nazwy supportów, które zaprezentują się 18 lutego 2017 roku przed Dead Congregation w Warszawie. Będą to Polacy z Kingdom i Białorusini z Relics of Humanity. Wydarzenie odbędzie się w klubie "Pogłos".

Kingdom to death metalowe trio z Płocka. Grupa ma na swoim koncie splita, EP-kę i trzy longplay'e studyjne. Ostatni z nich, "Sepulchral Psalms from the Abyss of Torment", ujrzał światło dzienne 30 października 2016 roku pod banderą Godz ov War Productions. Na płycie znalazło się siedem autorskich utworów oraz cover "Cromlech" Darkthrone.

Relics of Humanity pochodzą z Mińska i grają brutalny death metal. W ciągu dekady działalności formacja wypuściła dwa longplay'e studyjne: "Guided by the Soulless Call" i "Ominously Reigning upon the Intangible". Dyskografię Białorusinów zamyka singiel "Legion of the Unbowed" z 2015 roku.

Dead Congregation promować będzie swoje ostatnie wydawnictwo studyjne - EP-kę, pt. "Sombre Doom". Jej premiera odbyła się 22 października 2016 roku za sprawą Martyrdoom Productions. Na płycie znalazły się dwie kompozycje: "Redemptive Immolation" i "Wind's Bane".

Dead Congregation powstało w 2004 roku w Atenach. Od początku działalności kwartet tworzył i koncertował w niezmienionym składzie aż do 2012 roku, kiedy to nastąpiła zmiana na stanowisku basisty. Pod szyldem Dead Congregation ukazała się trzy EP-ki, dwa longplay'e studyjne oraz split z Hatespawn.

18.02 - Warszawa, "Pogłos"
Start: 20:00
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »