zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 20 września 2020

Wideoklip do "My Little RnR" Danko Jones

26.02.2017 13:06  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Do sieci trafił teledysk do utworu "My Little RnR" z nadchodzącego albumu studyjnego Danko Jones, pt. "Wild Cat". Za reżyserię odpowiada Nick Sewell. Premiera płyty planowana jest na 3 marca 2017 roku.

Dyskografię grupy zamyka album "Fire Music", który trafił do sprzedaży 10 lutego 2015 roku za sprawą Bad Taste Records. Na krążku znalazło się dwanaście utworów, które kanadyjskie trio zarejestrowało w "Revolution Recording", "Vespa Music" i "The Vanilla Room" w Toronto. Produkcją i miksami zajął się Eric Ratz, za mastering opowiada Harry Hess. "Fire Music" to pierwsze dokonanie zespołu z perkusistą Richem Knoxem.

Kapelę od momentu jej powstania w 1996 roku tworzą niezmiennie Danko Jones na gitarze i wokalu oraz John Calabrese na basie. Zmiana na stanowisku bębniarza nastąpiła kilka razy. Formacja wypuściła pod swoim szyldem siedem longplay'ów studyjnych oraz trzy EP-ki. Czterokrotnie była nominowana do nagrody Juno.

W latach 2003 - 2006 Danko Jones prowadził audycję radiową pod nazwą "The Magical World Of Rock", popularyzując muzykę rockową i metalową. Zajmuje się również dziennikarstwem, pisując do szwedzkiego "Close-Up Magazine", hiszpańskiego "Rock Zone Magazine" oraz "The Huffington Post".

Przypominamy, że Danko Jones wróci do Polski na dwa koncerty w towarzystwie norweskiego Audrey Horne. Odbędą się one 23 marca 2017 roku w klubie "Proxima" w Warszawie i 24 marca w krakowskim "Kwadracie".

23.03 - Warszawa, "Proxima"
Bilety: 80 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu)

24.03 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 80 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »