zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 14 lipca 2020

"Pelvis on Fire" Volbeat do odsłuchu

2.08.2019 12:33  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Volbeat wypuścił "Pelvis on Fire", czwarty singiel z ostatniego albumu studyjnego, zatytułowanego "Rewind, Replay, Rebound". Premiera płyty odbyła się 2 sierpnia 2019 roku pod egidą Republic Records.

Na potrzeby wydawnictwa muzycy przygotowali czternaście autorskich kompozycji, które powstały pod okiem Jacoba Hansena. W sesji gościnnie udział wzięli Neil Fallon z Clutch, Gary Holt z Exodus, Mia Maja, Raynier Jacob Jacildo, Doug Corocran i Harlem Gospel Choir.

"Rewind, Replay, Rebound" to pierwsze dokonanie Volbeat z basistą Kasparem Larsenem. Dołączył on do grupy w 2016 roku, zastępując Andersa Kjolholma.

Lista utworów:

1. Last Day Under the Sun
2. Pelvis on Fire
3. Rewind the Exit
4. Die to Live (feat. Neil Fallon)
5. When We Were Kids
6. Sorry Sack of Bones
7. Cloud 9
8. Cheapside Sloggers
9. Maybe I Believe
10. Parasite
11. Leviathan
12. The Awakening of Bonnie Parker
13. The Everlasting
14. 7:24

Przypominamy, że Volbeat wyruszy w europejską trasę koncertową w towarzystwie Baroness i Danko Jones. Jedyny występ w Polsce odbędzie się 29 października 2019 roku na warszawskim "Torwarze".

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: "Pelvis on Fire" Volbeat do odsłuchu
martinez1 (wyślij pw), 2019-08-03 05:47:28 | odpowiedz | zgłoś
No i płyta wyszła wczoraj i to co mogę powiedzieć po kilkukrotnym przesłuchaniu, że się przesłodziłem, a słodyczy nie lubię. Są momenty fajne i nowe, ale w całości za dużo lukru. No i wokalista przez całą płytę strasznie pieje. Jakby poszli w klimaty jak w utworze The Everlasting byłoby fajnie, a tak po kilku przesłuchaniach płyta nudna. Wolę posłuchać ich wcześniejsze z jajami.