zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 19 czerwca 2024

"Demonization" Lock Up do odsłuchu

12.03.2017 12:29  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Formacja Lock Up udostępniła całą zawartość swojego czwartego longplay'a studyjnego, zatytułowanego "Demonization". Premiera na nośniku fizycznym odbyła się 10 marca 2017 roku za sprawą Listenable Records.

Posłuchaj "Demonization".


Na albumie znalazło się czternaście kompozycji, które zespół zarejestrował w "Parlour Recording Studios" pod okiem Russa Russella. "Demonization" to pierwsze dokonanie Lock Up z wokalistą Kevinem Sharpem z Venomous Concept. Zastąpił on w 2014 roku Tomasa Lindberga, który postanowił poświęcić swój czas At The Gates.

Przypominamy, że Lock Up weźmie udział w nadchodzącej trasie "Campaign For Musical Destruction Europe Tour 2017" zespołów Napalm Death, Brujeria i Power Trip. Jedyny polski koncert odbędzie się 4 maja 2017 roku w Krakowie. Wydarzenie otworzy rodzimy Mentor.

Napalm Death ogrywa "Apex Predator - Easy Meat", swój piętnasty longplay studyjny. Album ujrzał światło dzienne 26 stycznia 2015 roku za sprawą Century Media Records. Materiał zarejestrowany został w 2014 roku w brytyjskim "Parlour Studios", czeskim "Studio Hostivar" i amerykańskim "Griffin Studios". Za produkcję odpowiada Russ Russell.

Deathmetalowa Brujeria przyjdzie z płytą "Pocho Aztlan". Jest to pierwszy longplay studyjny formacji od czasu "Brujerizmo" z 2000 roku. Materiał rejestrowany był na przestrzeni wielu lat w kilku różnych studiach. Za miksy odpowiada Russ Russell. Ścieżki basu zarejestrował El Cynico, który wkrótce potem opuścił kapelę. Premiera odbyła się 16 września 2016 roku za sprawą Nuclear Blast.

Power Trip powstał w 2008 roku w Dallas, zespół gra crossover thrash. Grupa promować będzie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Nightmare Logic". Jego premiera odbędzie się 27 lutego 2017 roku pod egidą Southern Lord Recordings. Autorem okładki jest Paolo Girardi.

Mentor powstał w 2011 roku. W skład formacji wchodzą muzycy Thaw i J. D. Overdrive. 15 września 2016 roku za sprawą Arachnophobia Records ukazał się pierwszy album kapeli, zatytułowany "Guts, Graves and Blasphemy". Masteringiem zajął się Piotr Gruenpeter, basista zespołu.

4.05 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 85 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »