zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 10 grudnia 2023

John Garcia również we Wrocławiu

12.03.2017 15:19  autor: Verghityax, źródło: profil "Carpe Diem" na Facebooku

John Garcia - były wokalista Kyuss i obecny frontman Vista Chino - potwierdził kolejny koncert w Polsce. Muzyk wystąpi 20 marca 2017 roku w klubie "Carpe Diem" we Wrocławiu, a supportować go będzie rodzimy Spaceslug. Dzień później John Garcia zagra w Warszawie.

John Garcia odwiedzi Polskę z albumem "The Coyote Who Spoke In Tongues". Jego premiera odbyła się 27 stycznia 2017 roku za sprawą Napalm Records. "The Coyote Who Spoke In Tongues" to pierwsze akustyczne dokonanie w karierze muzyka. W sesji nagraniowej, oprócz Johna Garcii, udział wzięli Ehren Groban na gitarze akustycznej, Greg Saenz na perkusji i Mike Pygmie na basie. Nad produkcją i miksami czuwali Steve Feldman i Robbie Waldman, masteringiem zajął się Gene Grimaldi.

Spaceslug ogrywa obecnie materiał z albumu "Time Travel Dilemma", został on nagrany w studiu "MaQ Records" w Wojkowicach Śląskich. Sesja odbyła się w styczniu 2017 roku, produkcją zajął się Piotr Gruenpeter z "Satanic Audio". W tytułowym utworze gościnnie wystąpił Sander Haagmans z nieistniejącego już zespołu Sungrazer. Autorem oprawy graficznej jest Maciej Kamuda.

W Warszawie w roli supportu wystąpi Moriah Woods - to amerykańska wokalistka, gitarzystka i kompozytorka, która w wieku dwudziestu czterech lat przeprowadziła się do Polski. Założyła tu zespół The Feral Trees, rozpoczęła również karierę solową. Promować będzie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "The Road To Some Strange Forest". Płyta ujrzała światło dzienne 1 października 2016 roku.

20.03 - Wrocław, "Carpe Diem"
Bilety: 60 zł (przedsprzedaż) i 70 zł (w dniu koncertu)

21.03 - Warszawa, "Beerokracja"
Bilety: 69 zł (przedsprzedaż) i 79 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »