zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 11 grudnia 2017

Amy Lee prezentuje singiel "Speak To Me"

20.03.2017 12:07  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Amy Lee - wokalistka Evanescence - udostępniła singiel, zatytułowany "Speak To Me". Znajdzie się on na ścieżce dźwiękowej filmu "Voice from the Stone" w reżyserii Erica Howella. Obraz trafi do kin w lipcu 2017 roku.

Amy Lee komentuje: "'Voice from the Stone' opowiada poruszającą historię Vereny, pielęgniarki, której powierzono opiekę nad młodym chłopcem. Po nagłej utracie matki chłopiec zapadł w milczenie, a Verena ma pomóc mu wrócić do zdrowia. Jako że sama od niedawna jestem matką, ta piosenka głęboko mnie dotknęła".

Utwór zarejestrowany został w studiu "Skywalker Ranch".

13 listopada 2015 roku Evanescence wznowiło działalność koncertową po trzyletniej przerwie, grając w Nashville, Dallas i Los Angeles, a następnie na "Ozzfest" w Japonii. Na kilka miesięcy przed występami kapelę opuścił wieloletni gitarzysta Terry Balsamo. Jego miejsce zajęła Jennifer Majura z niemieckiego Equilibrium, do składu dołączył także Troy McLawhorn.

Dyskografię Evanescence zamyka "Evanescence", trzeci longplay studyjny w dorobku grupy. Jego premiera odbyła się 7 października 2011 roku. Na płycie znalazło się dwanaście utworów, nad którymi praca rozpoczęła się jeszcze w 2009 roku. Za produkcję materiału odpowiada Nick Raskulinecz. Album zadebiutował na pierwszym miejscu listy sprzedaży "Billboard 200".

Przypominamy, że Evanescence zagra 20 czerwca 2017 roku swój pierwszy koncert w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie na "Torwarze".

20.06 - Warszawa, "Torwar"
Bilety: 185 zł (płyta), 255 zł (trybuny) i 275 zł (Golden Circle)

Komentarze
Dodaj komentarz »