zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 13 listopada 2019

Ugly Kid Joe wróci do Polski w czerwcu

29.03.2017 14:04  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Po październikowym koncercie w Warszawie kalifornijska grupa Ugly Kid Joe wróci do Polski na dwa występy. Odbędą się one 4 czerwca 2017 roku w klubie "Kwadrat" w Krakowie i 5 czerwca we wrocławskim "Firleju".

Dyskografię Ugly Kid Joe zamyka "Uglier Than They Used Ta Be", czwarty longplay studyjny w karierze grupy i pierwszy po reaktywacji, która miała miejsce w 2010 roku. Dwa lata po powrocie kapela wypuściła jeszcze EP-kę "Stairway to Hell", która najpierw ukazała się w formacie cyfrowym, a kilka dni później również na nośniku fizycznym.

Na "Uglier Than They Used Ta Be" znalazło się dziesięć autorskich numerów oraz cover "Ace of Spades" Motorhead, w którym gościnnie zagrał Phil Campbell. Gitarzysta Motorhead wystąpił także w utworach "My Old Man" i "Under The Bottom". W kompozycji "Papa Was A Rolling Stone" swojego głosu użyczyła australijska wokalistka Dallas Frasca. Materiał zarejestrowany został w "JT Studios" i "Balance Studios". Produkcją zajął się Dave Fortman.

Premiera "Uglier Than They Used Ta Be" odbyła się 16 października 2015 roku. Poprzedni album Amerykanów, "Motel California", trafił do sprzedaży dziewiętnaście lat wcześniej.

4.06 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

5.06 - Wrocław, "Firlej"
Bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

Tagi: Ugly Kid Joe
Komentarze
Dodaj komentarz »