zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 22 października 2018

Ugly Kid Joe w kwietniu w Polsce

13.01.2018 12:16  autor: Verghityax, źródło: Go-Ahead

Ugly Kid Joe wyruszy w jubileuszową trasę z okazji 25-lecia wydania swojego debiutanckiego albumu, pt. "America's Least Wanted". W jej ramach zespół zagra również w Polsce, koncert odbędzie się 25 kwietnia 2018 roku w klubie "Proxima" w Warszawie.

Na "America's Least Wanted" znalazło się trzynaście kompozycji, z których dwie - "Madman" i "Everything About You" - ukazały się wcześniej na EP-ce "As Ugly as They Wanna Be". Longplay trafił do sprzedaży 8 września 1992 roku pod egidą Mercury Records i od tego czasu dwukrotnie pokrył się platyną. Trzy utwory ("Neighbor", "Busy Bee" i "Cats in the Cradle") okazały się hitami, wspinając się na listy przebojów. Dwa lata później grupę opuścił perkusista Mark Davis, a jego miejsce zajął na krótko Bob Fernandez.

Po "America's Least Wanted" Ugly Kid Joe wydał jeszcze dwa albumy: "Menace to Sobriety" i "Motel California", zanim w 1997 roku ogłosił zakończenie działalności.

W 2010 roku formacja reaktywowała się po ponad trzynastu latach przerwy - do kapeli wrócili wszyscy muzycy z ostatniego składu. Dyskografię Ugly Kid Joe zamyka "Uglier Than They Used Ta Be", czwarty longplay studyjny w karierze Amerykanów.

25.04 - Warszawa, "Proxima"
Bilety: 89 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

Tagi: Ugly Kid Joe
Komentarze
Dodaj komentarz »