zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 3 lipca 2022

The Offspring wróci na "Czad Festiwal"

26.04.2017 09:05  autor: Verghityax, źródło: czadfestiwal.pl

Po dwóch latach amerykańska grupa The Offspring powróci na "Czad Festiwal", gdzie wystąpi w charakterze gwiazdy głównej 25 sierpnia. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 23 do 27 sierpnia 2017 roku w miejscowości Straszęcin nieopodal Dębicy.

Muzycy The Offspring przyjadą do Polski ze swoim nowym, niezatytułowanym jeszcze, albumem. Prace nad materiałem na studyjnego następcę "Days Go By" rozpoczęły się w maju 2013 roku. Dwa miesiące później zespół wszedł do studia. Premiera miała się odbyć w 2014 roku, jednak muzycy przekładali ją wielokrotnie. Ostatni raport ze studia kapela opublikowała w styczniu 2017 roku.

Lato 2014 roku muzycy The Offspring spędzili w trasie, świętując 20. rocznicę wydania "Smash". W przedsięwzięciu towarzyszyły im formacje Bad Religion, Pennywise, The Vandals, Stiff Little Fingers i Naked Raygun. Z tej okazji grupa nagrała covery utworów "Do What You Want" i "No Control" Bad Religion oraz "No Reason Why" Pennywise. Covery trafiły potem na EP-kę "Summer Nationals", która ukazała się w formie cyfrowej w sierpniu 2014 roku.

Ostatnie dokonanie grupy to singiel "Sharknado" z 2016 roku, nagrany specjalnie na potrzeby filmu "Rekinado 4: Niech szczęki będą z tobą".

Wcześniej udział w "Czad Festiwalu" potwierdzili Bastille, Blind Guardian, Sonata Arctica, Anti-Flag, Dubioza Kolektiv, Epica, Billy Talent, Alestorm, Zebrahead, Steve Aoki, Che Sudaka, Acid Drinkers, Hunter, Czesław Śpiewa, Big Cyc, Coma, Lady Pank, Hoffmaestro, Ky-Mani Marley, Łydka Grubasa, Trzynasta W Samo Południe, Agnieszka Chylińska i Nocny Kochanek.

Karnet na festwal nabyć można w cenie 299 zł, z kolei karnet weekendowy (na piątek, sobotę i niedzielę) kosztuje 249 zł. Koszt miejsca na polu namiotowym 59 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »