zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 24 czerwca 2021

Coogans Bluff w maju w Polsce

8.05.2017 12:17  autor: Verghityax, źródło: Red Smoke Booking, Ceremony Booking

Niemiecka formacja Coogans Bluff powróci do Polski w ramach trasy promującej ostatni album studyjny, pt. "Flying to the Stars". W ramach tournee zespół zagra w naszym kraju dwa koncerty: 12 maja 2017 roku w Poznaniu i 13 maja w Warszawie.

Na "Flying to the Stars" znalazło się osiem autorskich kompozycji, które muzycy zarejestrowali w "Charlie's Studio" i "Off the Road Studio". Za mastering odpowiada Willi Dammmeier. Premiera odbyła się 27 maja 2016 roku pod banderą Noisolution Records.

Coogans Bluff powstał w 2003 roku, zapożyczając nazwę z filmu "Blef Coogana" z Clintem Eastwoodem w roli głównej. Swój debiutancki album, pt. "CB Funk", Niemcy wydali cztery lata później. W 2011 roku zespół przeniósł się z Rostock do Berlina i od tego czasu wypuścił jeszcze cztery albumy: "Magic Bubbles", "Poncho Express", "Gettin' Dizzy" i "Flying to the Stars".

W Poznaniu przed Coogans Bluff zaprezentują się Amerykanie z Buildings oraz rodzime formacje Sautrus i Devour Universe. W Warszawie jedynym supportem będzie Octopussy.

12.05 - Poznań, "Alternativa Club"
Bilety: 35 zł

13.05 - Warszawa, "Beerokracja"
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »