zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 30 czerwca 2022

Blind Guardian wyda "Live Beyond The Spheres"

10.05.2017 17:57  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Blind Guardian zapowiedział premierę koncertowego albumu, pt. "Live Beyond The Spheres". Materiał ukaże się 7 lipca 2017 roku za sprawą Nuclear Blast jako wydawnictwo trzypłytowe w formacie CD oraz jako zestaw czterech płyt winylowych.

Na "Live Beyond The Spheres" znajdzie się zapis z koncertów, jakie Blind Guardian zagrał w ramach letniej trasy w 2015 roku.

Lista utworów:

CD1
1. The Ninth Wave
2. Banish From Sanctuary
3. Nightfall
4. Prophecies
5. Tanelorn
6. The Last Candle
7. And Then There Was Silence

CD2
1. The Lord Of The Rings
2. Fly
3. Bright Eyes
4. Lost In The Twilight Hall
5. Imaginations From The Other Side
6. Into The Storm
7. Twilight Of The Gods
8. A Past And Future Secret
9. And The Story Ends

CD3
1. Sacred Worlds
2. The Bard's Song (In The Forest)
3. Valhalla
4. Wheel Of Time
5. Majesty
6. Mirror Mirror

Dyskografię Blind Guardian zamyka studyjny "Beyond The Red Mirror". Premiera wydawnictwa odbyła się 30 stycznia 2015 roku za sprawą Nuclear Blast. Na "Beyond The Red Mirror" znalazło się dziesięć autorskich utworów, które zespół zarejestrował w niemieckim "Twilight Hall Studio". Produkcją zajął się Charlie Bauerfeind, który współpracował z formacją przy trzech poprzednich albumach: "A Night at the Opera", "A Twist in the Myth" i "At the Edge of Time". W sesji nagraniowej udział wzięły trzy klasyczne chóry (z Pragi, Budapesztu i Bostonu) oraz dwie orkiestry symfoniczne.

Przypominamy, że Blind Guardian zagra jako jedna z gwiazd na "Czad Festiwalu 2017". Wydarzenie odbędzie się w dniach od 23 do 27 sierpnia w miejscowości Straszęcin nieopodal Dębicy. Swój udział potwierdziły także The Offspring, Bastille, Sonata Arctica, Anti-Flag, Dubioza Kolektiv, Epica, Billy Talent, Alestorm, Zebrahead, Steve Aoki, Acid Drinkers, Hunter, Czesław Śpiewa i Coma.

Komentarze
Dodaj komentarz »