zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 16 lipca 2020

Paradygmat przed Ugly Kid Joe w Krakowie

1.06.2017 09:33  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Rockowa grupa Paradygmat otworzy krakowski koncert Ugly Kid Joe, odbędzie się on 4 czerwca 2017 roku w klubie "Kwadrat". Dzień później Ugly Kid Joe zagra w klubie "Firlej" we Wrocławiu.

Paradygmat promować będzie swój debiutancki album, zatytułowany "Green". Materiał zarejestrowany został w "Sound Division Studio", premiera odbyła się w październiku 2015 roku. Obecnie muzycy pracują nad drugą płytą, która ma ukazać się jeszcze w 2017 roku.

Dyskografię Ugly Kid Joe zamyka "Uglier Than They Used Ta Be", czwarty longplay studyjny w karierze grupy i pierwszy po reaktywacji, która miała miejsce w 2010 roku. Dwa lata po powrocie kapela wypuściła jeszcze EP-kę "Stairway to Hell", która najpierw ukazała się w formacie cyfrowym, a kilka dni później również na nośniku fizycznym.

Na "Uglier Than They Used Ta Be" znalazło się dziesięć autorskich numerów oraz cover "Ace of Spades" Motorhead, w którym gościnnie zagrał Phil Campbell. Gitarzysta Motorhead wystąpił także w utworach "My Old Man" i "Under The Bottom". W kompozycji "Papa Was A Rolling Stone" swojego głosu użyczyła australijska wokalistka Dallas Frasca. Materiał zarejestrowany został w "JT Studios" i "Balance Studios". Produkcją zajął się Dave Fortman.

Premiera "Uglier Than They Used Ta Be" odbyła się 16 października 2015 roku. Poprzedni album Amerykanów, "Motel California", trafił do sprzedaży dziewiętnaście lat wcześniej.

4.06 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

5.06 - Wrocław, "Firlej"
Bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »