zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 14 grudnia 2017

Alazka we wrześniu w Warszawie

19.06.2017 15:23  autor: Verghityax, źródło: Post-rock PL

Niemiecka grupa Alazka, znana wcześniej jako Burning Down Alaska, przyjedzie do Polski na jedyny koncert w towarzystwie Szwedów z Imminence i Amerykanów z Across the Atlantic. Koncert odbędzie się 27 września 2017 roku w klubie "Hydrozagadka" w Warszawie.

Grupa Burning Down Alaska zadebiutowała w 2015 roku EP-ką "Values & Virtues". W kolejnych miesiącach formacja wzięła udział w trasie "Never Say Die!" u boku takich Defeater i The Amity Affliction, odbyła swoje pierwsze samodzielne tournee po Europie, po czym zagrała u boku Parkway Drive oraz Being As An Ocean.

Rok 2017 przyniósł zmianę nazwy na Alazka i zakończenie prac nad pierwszym longplay'em studyjnym. Premiera albumu "Phoenix" wyznaczona została na 25 sierpnia 2017 roku.

Imminence założony został w 2010 roku przez wokalistę Eddiego Berga i gitarzystę Haralda Barretta. Wkrótce zespół wypuścił swoje pierwsze wydawnictwa: EP-ki "Born of Sirius" i "Return to Helios". Obecnie Szwedzi promują swój drugi longplay studyjny, pt. "This Is Goodbye". Jego premiera odbyła się w 2017 roku.

Across the Atlantic to kwintet z San Antonio, którego muzyka klasyfikowana jest jako post-hardcore. Grupa ma na koncie EP-kę "First Things First" i debiutancki longplay "Holding On To What We Know". Kolejne wydawnictwo, zatytułowane "Works of Progress", ukaże się 1 września 2017 roku.

27.09 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »