zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 25 października 2020

Eluveitie udostępnia teledysk do utworu "Epona"

5.07.2017 15:11  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Wywodząca się ze Szwajcarii folk metalowa grupa Eluveitie udostępniła wideo do utworu "Epona" z nadchodzącego albumu akustycznego, pt. "Evocation II - Pantheon". Premiera płyty odbędzie się 18 sierpnia 2017 roku pod egidą Nuclear Blast.

Obraz nakręcony został w okolicy Avenches. Za reżyserię odpowiada Jason Sereftug-Borruso.

Na początku kwietnia 2017 roku muzycy Eluveitie poinformowali, że weszli do "New Sound Studio" w Szwajcarii, aby pod okiem Tommy'ego Vetterli z Coronera zarejestrować akustyczny album, pt. "Evocation II - Pantheon". Stanowi on kontynuację "Evocation I: The Arcane Dominion" z 2009 roku.

W roku 2016 skład formacji uległ częściowej zmianie. Do Eluveitie dołączyli Matteo Sisti na kobzie, Alain Ackermann na perkusji, Jonas Wolf na gitarze i Michalina Malisz na lirze korbowej, na łono zespołu powróciła także Nicole Ansperger. W roku 2017 skład uzupełniła wokalistka i harfistka Fabienne Erni.

Przypominamy, że Eluveitie odwiedzi Polskę w ramach trasy "Maximum Evocation Tour 2017". Folk metalowcom towarzyszyć będą grupy Amaranthe i The Charm The Fury. Jedyny koncert w naszym kraju odbędzie się 27 października w klubie "Progresja Music Zone" w Warszawie.

27.10 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Bilety: 90 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »