zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 19 sierpnia 2022

Szczegóły bielskiego koncertu Krisiun

10.07.2017 15:28  autor: Verghityax, źródło: profil "Rude Boy Club" na Facebooku

Poznaliśmy nazwy polskich formacji, które zaprezentują się przed Krisiun w "Rude Boy Club" w Bielsku-Białej. Będą to Banisher, No Salvation i Indignity. Koncert odbędzie się 23 lipca 2017 roku.

Banisher promować będzie płytę "Oniric Delusions", która trafiła do sprzedaży 3 września 2016 roku pod szyldem Deformeathing Production - jest to trzeci longplay studyjny w dorobku kapeli. Praca nad następcą "Scarcity" rozpoczęła się w październiku 2015 roku. W tym czasie kapelę opuścił basista Jakub Skrzypiec, którego zastąpił na tym stanowisku Piotr Kołakowski z Hate. Zespół znalazł również stałego wokalistę w osobie Szczepana Inglota z formacji Shodan.

Death metalowe No Salvation promuje obecnie swój debiut studyjny, zatytułowany "Defiling Verses". Materiał ukazał się w październiku 2015 roku na kasecie magnetofonowej pod banderą Morbid Chapel Records oraz niedługo później na CD.

Indignity pochodzi z Rybnika i gra death metal. Zespół rozpoczął działalność w 2014 roku. Rok później światło dzienne ujrzała pierwsza demówka kapeli, pt. "Decrepitude".

Krisiun nadal promuje swój ostatni album studyjny, zatytułowany "Forged In Fury". Wydawnictwo ukazało się 7 sierpnia 2015 roku za sprawą Century Media. Zespół nagrał materiał w "Mana Recording Studios" na Florydzie. Produkcją zajął się Erik Rutan.

Formacja powstała w 1990 roku. Od początku tworzą ją bracia Moyses Kolesne, Max Kolesne i Alex Camargo. W pierwszym etapie działalności zespół działał jako kwartet, wpierw z pomocą gitarzysty Altemira Souzy, a następnie Mauricio Nogueiry. Od 1994 roku Krisiun tworzy i koncertuje jako trio. Po wypuszczeniu demówki "The Plague" grupa zadebiutowała splitem "Curse of the Evil One / In Between the Truth" wydanym w 1993 roku z Violent Hate.

23.07 - Bielsko-Biała, "Rude Boy Club"
Start: 19:15
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »