zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 18 listopada 2017

Jon Rice zagra trasę z Behemoth

11.07.2017 15:02  autor: Verghityax, źródło: profil Behemoth na Facebooku

Jon Rice, były perkusista Job For A Cowboy, zasiądzie za bębnami w Behemoth na potrzeby amerykańskiej trasy zespołu. Inferno zmuszony był odwołać swój udział w tournee ze względu na zobowiązania rodzinne.

Behemoth, Katowice 4.10.2014, fot. Verghityax
Behemoth, Katowice 4.10.2014, fot. Verghityax

Inferno komentuje: "Po raz drugi w życiu zostanę ojcem, dziecko przyjdzie na świat w lipcu 2017 roku. Przepraszam wszystkich fanów, ale nie będę w stanie wziąć udziału w letniej trasie po USA. Moje miejsce zajmie Jon Rice, niesamowity perkusista, doświadczony muzyk, a prywatnie nasz dobry przyjaciel. Wierzę, że bezbłędnie wykona powierzone mu zadanie i postawi scenę w płomieniach".

Behemoth ruszy w trasę po USA w towarzystwie Slayer i Lamb of God. Tournee rozpocznie się 12 lipca 2017 roku w Bemidji i potrwa nieco ponad miesiąc, z finałowym występem zaplanowanym na 20 sierpnia w Phoenix.

Behemoth nadal promuje swój ostatni longplay studyjny, pt. "The Satanist". Materiał na następce "Evangelion" został zarejestrowany pod okiem braci Wiesławskich i Daniela Bergstranda w "Hertz Studio". Miksami zajął się Matt Hyde. Za mastering odpowiada Ted Jensen ze "Sterling Sound". "The Satanist" trafił do sprzedaży w lutym 2014 roku.

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Jon Rice zagra trasę z Behemoth
necronom (gość, IP: 37.248.154.*), 2017-07-12 00:42:41 | odpowiedz | zgłoś
Poorunowy święty ogień... śpiewał Adaś na drugiej w kolejności i drugiej na podium po pierwszej debiutanckiej najlepszej płycie (słucham właśnie)... Bębnił Ravenlock... Który teraz wyglada jak Elvis w czasach świetności plus marycha..(widziałem w jednym piśmie, gdzie piszą, że Baal na dzień dobry...). Ok. Słuszna decyzja Zbycha, co wypił, to jego, na tych trasach, a wypił w chuj wiele, to są mordercze pijaństwa te trasy, opowiadał jeden z ekipy ichnej kiedyś. Rodzina ważniejsza w sumie.