zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 28 listopada 2020

Wrześniowe koncerty Evergrey odwołane

16.07.2017 15:32  autor: Verghityax, źródło: Music Landscapes Productions

Organizator polskich koncertów Evergrey poinformował o ich odwołaniu. Dwa występy Szwedów miały się odbyć 9 września 2017 roku w klubie "Ucho" w Gdyni i 10 września w klubie "Proxima" w Warszawie.

W oświadczeniu organizatora czytamy: "Z przykrością informujemy, iż agencja Music Landscapes Productions z przyczyn niezależnych od firmy zmuszona jest odwołać koncerty zespołu Evergrey w Polsce planowane na 9 września 2017 roku w klubie 'Ucho' w Gdyni oraz 10 września 2017 roku w klubie 'Proxima' w Warszawie.

Jednocześnie chcielibyśmy przeprosić za zaistniałą sytuację wszystkie osoby, które zakupiły bilet oraz wszystkie osoby zainteresowane i planujące udział w koncertach.

Fani, którzy kupili bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży, mogą dokonać zwrotu w punktach za okazaniem biletu i dowodu zakupu. Osoby, które zakupiły bilet w formie elektronicznej proszone są o kontakt z dystrybutorami biletów".

Evergrey promuje obecnie swój ostatni album studyjny, pt. "The Storm Within". Na płycie znalazło się jedenaście autorskich utworów. W jednym z nich, zatytułowanym "In Orbit", swojego głosu użyczyła Floor Jansen z Nightwish. Premiera odbyła się 9 września 2016 roku za sprawą AFM Records.

Evergrey powstał w 1995 roku w Goteborgu z inicjatywy wokalisty i gitarzysty Toma Englunda. Trzy lata później formacja zadebiutowała albumem "The Dark Discovery".

Tagi: Evergrey
Komentarze
Dodaj komentarz »