zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 10 grudnia 2019

Zmiany w trasie Archgoat, Bolzer i Svartidaudi

5.09.2017 12:18  autor: Verghityax, źródło: Core-Poration

Nastąpiła zmiana w polskiej części trasy zespołów Archgoat, Bolzer, Svartidaudi i Eggs Of Gomorrh. Koncert, który miał się odbyć w 11 października 2017 roku w Gdańsku przeniesiony został do Gdyni, z kolei warszawski koncert z dnia 12 października przeniesiony został z klubu "Proxima" do "Hydrozagadki".

W oświadczeniu organizatora czytamy: "Optymalizując koszty produkcji koncertów zdecydowaliśmy o przeniesieniu dwóch gigów do innych klubów. Koncert 11 października, który miał odbyć się w 'B90', zostanie zorganizowany w klubie 'Ucho' w Gdyni. Koncert 12 października zmienił lokalizację z 'Proximy' na 'Hydrozagadkę'. Mamy nadzieję, że zmiany te spotkają się z Waszą wyrozumiałością. Jeśli jednak nowe miejsca komuś nie odpowiadają, a nabył już bilet na koncert, to może go zwrócić wraz z paragonem w punktach zakupu lub pisać do nas, gdy kupił bilet w sklepie 8merch. Gig wrocławski odbędzie się zgodnie z planem, czyli w klubie 'Pralnia'".

Finowie z Archgoat nadal ogrywają materiał ze swojego trzeciego longplay'a studyjnego, pt. "The Apocalyptic Triumphator". Jego premiera odbyła się 27 stycznia 2015 roku pod egidą Debemur Morti Productions. Wkrótce potem skład grupy opuścił perkusista Sinisterror, a jego miejsce zajął VnoM.

Grający fuzję black i death metalu Bolzer został założony w 2008 roku w Zurychu przez dwóch muzyków. W ciągu sześciu lat działalności grupa wydała dwie EP-ki. W roku 2013 światło dzienne ujrzała pierwsza z nich, pt. "Aura", druga zaś, "Soma", to wydawnictwo z roku 2014. Obecnie zespół promuje swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Hero".

Svartidaudi rozpoczęli działalność w 2002 roku. Nazwa grupy oznacza języku islandzkim "czarną śmierć". Zespół zarejestrował i wydał split, longplay'a "Flesh Cathedral", dwie EP-ki ("The Synthesis of Whore and Beast" i "Hideous Silhouettes of Lynched Gods") oraz album koncertowy, pt. "III.XX.MMX".

11.10 - Gdynia, "Ucho"
Start: 19:00
Bilety: 70 zł (blackenedart.8merch.com), 80 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu)

12.10 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Start: 19:00
Bilety: 70 zł (blackenedart.8merch.com), 80 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu)

13.10 - Wrocław, "Pralnia"
Start: 19:00
Bilety: 70 zł (blackenedart.8merch.com), 80 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »