zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 czerwca 2019

Wolves In The Throne Room zagra we Wrocławiu

5.09.2017 15:21  autor: Verghityax, źródło: Core-Poration

Po swoim sierpniowym występie na "OFF Festivalu" w Katowicach black metalowa grupa Wolves In The Throne Room powróci do Polski jeszcze w tym roku. Amerykanie zagrają 18 listopada w klubie "Firlej" we Wrocławiu.

Wolves In The Throne Room przyjedzie do Polski ze swoim szóstym longplayem studyjnym, zatytułowanym "Thrice Woven". Jego premiera planowana jest na 22 września 2017 roku za sprawą Artemisia Records. Na płycie znajdzie się pięć autorskich kompozycji, które bracia Weaver zarejestrowali z pomocą gitarzysty Kody'ego Keywortha. Dotychczas wspomagał on zespół na potrzeby tras koncertowych, by w 2016 roku stać się pełnoprawnym członkiem kapeli.

Do sesji nagraniowej muzycy zaprosili gości. W utworach "Born From the Serpent's Eye" i "Mother Owl, Father Ocean" zaśpiewała szwedzka wokalistka Anna Von Hausswolff. Z kolei w "The Old Ones Are With Us" swego głosu użyczył Steve Von Till, gitarzysta Neurosis.

W charakterze supportu przed Wolves In The Throne Room zaprezentuje się belgijska formacja Wiegedood, zrzeszająca muzyków Amenra i Oathbreaker. Od 2014 roku zespół wypuścił dwa longplaye studyjne: "De doden hebben het goed" i "De doden hebben het goed II".

Komentarze
Dodaj komentarz »