zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 22 listopada 2017

"The Line" Foo Fighters do odsłuchu

11.09.2017 18:35  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Zespół Foo Fighters udostępnił utwór "The Line" z nadchodzącego longplay'a studyjnego, pt. "Concrete And Gold". Premiera odbędzie się 15 września 2017 roku pod egidą Roswell Records i RCA Records.

Do pracy nad "Concrete And Gold" zaangażowany został producent Greg Kurstin. Jego znajomość z liderem Foo Fighters rozpoczęła się za sprawą zbiegu okoliczności. W roku 2013 Dave Grohl, jadąc samochodem, usłyszał w radiu utwór "Again And Again" zespołu The Bird and the Bee, w którym to udzielał się wówczas Greg Kurstin. Wkrótce doszło do spotkania obu muzyków, co zaowocowało długotrwałą przyjaźnią. Sesja nagraniowa do "Concrete And Gold" odbyła się w studio "EastWest". Za miksy odpowiada Darrel Thorp.

Lista utworów:

1. T-Shirt
2. Run
3. Make It Right
4. The Sky Is A Neighborhood
5. La Dee Da
6. Dirty Water
7. Arrows
8. Happy Ever After (Zero Hour)
9. Sunday Rain
10. The Line
11. Concrete And Gold

Ostatni longplay studyjny Foo Fighters, pt. "Sonic Highways", ukazał 10 listopada 2014 roku za sprawą RCA Records. W listopadzie 2015 roku zespół za darmo udostępnił w internecie EP-kę "Saint Cecilia", dedykowaną ofiarom zamachów terrorystycznych w Paryżu. W lutym 2016 roku EP-ka trafiła do sprzedaży na płycie winylowej.

Tagi: Foo Fighters
Komentarze
Dodaj komentarz »