zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 22 listopada 2017

"We Know Where You Fucking Live" Marilyn Manson

12.09.2017 15:33  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Marilyn Manson udostępnił "We Know Where You Fucking Live", pierwszy singiel z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "Heaven Upside Down". Album ujrzy światło dzienne 6 października 2017 roku.

Marilyn Manson komentuje: "Gdyby płyta ukazała się zgodnie z planem w lutym, zabrakłoby na niej 'Revelation #12', 'Heaven Upside Down' i 'Saturnalia'. Te trzy utwory są kluczowe dla zawartej na albumie historii. Tekst do nich powstał nieco wcześniej, ale nie miałem wówczas gotowej muzyki".

Lista utworów:

1. Revelation #12
2. Tattooed In Reverse
3. We Know Where You Fucking Live
4. Say10
5. Kill4me
6. Saturnalia
7. Je$u$ Cri$i$
8. Blood Honey
9. Heaven Upside Down
10. Threats Of Romance

Pierwotnie "Heaven Upside Down" miał nosić tytuł "Say10" i ukazać się 14 lutego 2017 roku.

Poprzedni album Mansona, "The Pale Emperor", ukazał się 15 stycznia 2015 roku pod szyldem należącej do muzyka wytwórni Hell, etc. Prace nad nim rozpoczęły się w listopadzie 2013 roku. W sesji nagraniowej, oprócz wokalisty, udział wzięli Gil Sharone na perkusji i Fred Sablan na gitarze. W czerwcu 2014 roku Fred Sablan odszedł z zespołu, na jego miejsce powrócił Twiggy Ramirez, który zarejestrował na "The Pale Emperor" ścieżki basowe i gitarowe. Materiał powstawał pod okiem Tylera Batesa, który obecnie pełni rolę gitarzysty kapeli na potrzeby tras koncertowych.

Komentarze
Dodaj komentarz »