zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 17 października 2018

Sharon Den Adel stworzyła projekt My Indigo

14.11.2017 15:19  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Sharon Den Adel - wokalistka Within Temptation - utworzyła projekt My Indigo. Światło dzienne ujrzał pierwszy singiel, zatytułowany po prostu "My Indigo". Jednocześnie wokalistka poinformowała, że Within Temptation pracuje obecnie nad następcą albumu "Hydra" z 2014 roku.

Sharon Den Adel komentuje: "Wiem, że długo czekaliście na datę premiery nowego albumu Within Temptation. Bardzo chciałabym móc wam ją podać, niestety, w tej chwili nie mogę tego zrobić.

Rzecz w tym, że po zakończeniu ostatniej trasy zwyczajowo udałam się do studia, aby zająć się pisaniem nowego materiału. Dotychczas, ilekroć wracałam do domu, kipiałam energią i pomysłami. Tym razem wróciłam z niczym. Na domiar złego czekał na mnie większy kryzys niż blokada twórcza; coś wydarzyło się w mojej rodzinie. Potrzebowałam czasu, aby się z tym uporać.

Oto jestem - dwa lata później - po bardzo potrzebnej przerwie. Z dumą mogę oznajmić, że mamy nowe piosenki dla Within Temptation. Na razie są w fazie demo, lecz wkrótce wejdziemy do studia, by album był gotowy na 2018 rok.

W międzyczasie pracowałam nad innym materiałem, jednak nie powstał on z myślą o mojej macierzystej kapeli. To utwory bardzo osobiste, ponieważ pisałam je dla siebie, by lepiej uporać się ze swoimi problemami. Materiał ten nazwałam My Indigo. Mam nadzieję, że wam się spodoba".

Muzycy Within Temptation wypuścili 14 listopada 2014 roku podwójny album koncertowy, zatytułowany "Let Us Burn - Elements & Hydra Live In Concert". Na wydawnictwie znalazł się pełny zapis dwóch koncertów. Pierwszy z nich grupa zagrała 13 listopada 2012 roku w "Sportpaleis" w belgijskiej Antwerpii. Symfoniczny występ pod szyldem "Elements" odbył się z okazji piętnastej rocznicy działalności zespołu. Drugi koncert miał miejsce 2 maja 2014 roku w "Heineken Music Hall" w Amsterdamie i wieńczył europejską część trasy promującej album "Hydra".

Komentarze
Dodaj komentarz »