zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 grudnia 2018

A Perfect Circle pokazał teledysk do "The Doomed"

19.11.2017 15:53  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

A Perfect Circle - zespół Maynarda Jamesa Keenana z Tool i Billy'ego Howerdela - wypuścił teledysk do singla "The Doomed". Jest to pierwsze premierowe dokonanie grupy od czasu wydania utworu "By And Down" z 2013 roku.

Obraz wyreżyserowali Jeremy Danger i Travis Shinn.

W roku 2010 A Perfect Circle reaktywował się po sześcioletniej przerwie. Do współpracy Maynard James Keenan i Billy Howerdel zaprosili gitarzystę Jamesa Ihę i perkusistę Josha Freese'a, którzy byli już członkami formacji w poprzednim etapie jej działalności. Skład uzupełnił basista Matt McJunkins.

W roku 2011 Josh Freese opuścił A Perfect Circle, a jego miejsce zajął Jeff Friedl. Dwa lata później światło dzienne ujrzała składanka "Three Sixty", na której znalazł się premierowy utwór "By and Down".

Obecnie muzycy A Perfect Circle pracują nad materiałem na swój czwarty longplay studyjny. Poprzedni album - "Emotive" - ukazał się 1 listopada 2004 roku.

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: A Perfect Circle pokazał teledysk do "The Doomed"
RadomirW (gość, IP: 89.64.14.*), 2017-11-19 21:23:29 | odpowiedz | zgłoś
Ja słyszę obecny starczo-ochrypły wokal Maynarda, to przestaję się dziwić, że od 10 lat nie ma ani nowej płyty Toola ani A Perfect Circle. Na pewno obecnie nie skruszy on szkła jak to było na Undertow, Aenimie czy Lateralusie. Szkoda.
re: A Perfect Circle pokazał teledysk do "The Doomed"
Wolrad
Wolrad (wyślij pw), 2017-11-20 00:03:42 | odpowiedz | zgłoś
Ale w Puscifer nagrywał. Nie jest to w moim guście muzyka, ale jak ktoś lubi granie w stylu Zappy to można poznać.