zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 25 stycznia 2022

So Slow prezentuje teledysk do "Na Wschód"

27.11.2017 09:14  autor: Verghityax, źródło: profil So Slow na Facebooku

Grupa So Slow zaprezentowała teledysk do "Na Wschód", tytułowego utworu z nadchodzącej EP-ki. Materiał trafi do sprzedaży na 7-calowej płycie winylowej za sprawą Unquiet Records.

Na EP-ce znajdą się dwie kompozycje: tytułowa "Na Wschód" oraz "Dharavi 2.0". Materiał powstał pięć miesięcy po premierze płyty "3T".

"Dharavi 2.0" to nowa wersja tytułowej piosenki z debiutanckiej płyty zespołu, wydanej w 2014 roku przez Instant Classic. Autorem tekstów i sampli do tego utworu jest Łukasz Jędrzejczak, ówczesny wokalista. Oryginalnie numer został skomponowany w składzie Daniel Kryj, Łukasz Szymański, Łukasz Jędrzejczak, Adam Sanocki, Arek Lerch i zarejestrowany przez Michała Kupicza.

Nowa wersja, nagrana przez obecny skład pod okiem Marcina Klimczaka w "Mustache Ministry", ma na celu ukazanie, w jaką stronę ewoluował styl So Slow.

Przypominamy, że So Slow wyruszy w trasę koncertową z zespołami Ketha i Merkabah, rozpocznie się ona 1 grudnia 2017 roku we Wrocławiu. Następnie formacje odwiedzą Chorzów, Kraków, Łódź i Warszawę.

1.12 - Wrocław, "Ciemna Strona Miasta"
2.12 - Chorzów, "Red & Black"
7.12 - Kraków, "Zet Pe Te"
9.12 - Łódź, "Dom"
10.12 - Warszawa, "Pogłos"

Komentarze
Dodaj komentarz »