zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 27 lutego 2024

Zmiana w składzie "Soulstone Gathering Festival"

21.04.2023 15:05  autor: Verghityax, źródło: Soulstone Gathering

W związku ze zmianą przepisów regulujących przemieszczanie się poza granice Ukrainy przez mężczyzn w wieku poborowym, zespół Somali Yacht Club zmuszony był odwołać swoją europejską trasę koncertową, w tym występ na "Soulstone Gathering Festival". Zamiast tego zagrają Francuzi z Mars Red Sky. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 18 do 20 maja 2023 roku w krakowskim "Hype Parku".

Mars Red Sky promować będzie nadchodzącą EP-kę, zatytułowaną "Mars Red Sky & Queen of the Meadow". Ukaże się ona 28 kwietnia 2023 roku. Na zawartość wydawnictwa złożą się trzy kompozycje, które zespół zarejestrował w "Cryogene Studio". Miksami zajął się Benjamin Mandeau, za mastering odpowiada Ladislav Agabekov.

Mars Red Sky powstał w 2007 roku w Bordeaux. Grupę utworzyli Julien Pras na gitarze i wokalu oraz Benoit Busser na perkusji. Wkrótce skład uzupełnił basista Jimmy Kinast. Po czterech latach działalności Francuzi wypuścili swój debiutancki longplay studyjny, zatytułowany po prostu "Mars Red Sky". W trakcie pracy nad EP-ką "Be My Guide" formację opuścił Benoit Busser, jego miejsce zajął Mathieu Gazeau.

18 maja na "Soulstone Gathering Festival" zagrają Corrosion of Conformity, Church of Misery, Messa, King Buffalo, Krzta, Wyatt E., Sum of R i AcidSitter.

19 maja zagrają Uncle Acid & The Deadbeats, Blood Ceremony, The Devil and the Almighty Blues, Spaceslug, Gaupa, Moonstone, Stonerror i Sturle Dagsland.

20 maja zagrają Mars Red Sky, Ketha, Sautrus, Angrrsth i Kryształ.

18-20.05 - Kraków, "Hype Park"
Start: 18:00
Bilety: 179 zł (bilet jednodniowy na 18 albo 19 maja) i 299 zł (karnet trzydniowy)

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Czy widzisz podobieństwa między muzyką klasyczną a metalem?