zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 5 sierpnia 2021

Aaron Buchanan & The Cult Classics przed Royal Republic

27.11.2017 13:04  autor: Verghityax, źródło: Live Nation

Aaron Buchanan & The Cult Classics wyruszy w roli supportu w europejską trasę z Royal Republic. Jedyny polski koncert zespołów odbędzie się 9 grudnia 2017 roku w klubie "Kwadrat" w Krakowie.

Aaron Buchanan & The Cult Classics to brytyjska formacja rockowa, której przewodzi wokalista nieistniejącego już Heaven's Basement. 12 października 2016 roku światło dzienne ujrzał pierwszy album grupy, zatytułowany "The Man With Stars On His Knees". Twórczość Aaron Buchanan & The Cult Classics inspirowana jest dokonaniami zespołów grunge'owych.

Szwedzi z Royal Republic promować będą swój czwarty longplay studyjny, pt. "Weekend Man". Materiał zarejestrowany został w "Fuzz Factory Studios" w Berlinie. Produkcją zajęli się Christian Neander i Michael Tibes. "Weekend Man" trafił do sprzedaży 27 lutego 2016 roku.

Royal Republic powstał w 2007 roku w Malmo. Od początku zespół tworzą Adam Grahn na wokalu i gitarze, Hannes Irengard na gitarze, Jonas Almen na basie i Per Andreasson na perkusji. Dwa lata później kwartet zadebiutował albumem "We Are the Royal", który spotkał się ciepłym przyjęciem ze strony krytyków i stacji radiowych, a singiel "Tommy-Gun" wspiął się na pierwsze miejsce listy przebojów MTV Rocks.

9.12 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 79 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Aaron Buchanan & The Cult Classics przed Royal Republic
w46ht (gość, IP: 217.11.133.*), 2017-11-28 17:42:42 | odpowiedz | zgłoś
dla mnie Aaron Buchanan & The Cult Classics odkrycie miesiaca!