zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 15 listopada 2018

Bullet For My Valentine rozstał się z perkusistą

7.12.2017 15:25  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Walijska grupa Bullet For My Valentine poinformowała o rozstaniu z perkusistą Michaelem Thomasem po osiemnastu latach współpracy. Jego miejsce zajął Jason Bowld z Pitchschifter, który dotychczas pełnił obowiązki bębniarza na potrzeby tras koncertowych.

W oświadczeniu zespołu czytamy: "Jak zapewne większość z was wie, Jason Bowld pełnił obowiązki perkusisty na wszystkich naszych koncertach od listopada 2015 roku. Z jego pomocą ostatni sezon stanowił dla nas prawdziwą przyjemność, zarówno na scenie, jak i podczas nagrywania singla 'Don't Need You'.

Niniejszym pragniemy oficjalnie powitać Jasona jako perkusistę Bullet For My Valentine. Zdążyliśmy zżyć się z nim niczym rodzina.

Michaelowi Thomasowi dziękujemy za czas poświęcony Bullet For My Valentine i życzymy mu wszystkiego dobrego w przyszłości".

Michael Thomas był jednym z założycieli Bullet For My Valentine w 1998 roku. Nagrał z zespołem wszystkie jego dotychczasowe albumy studyjne, z których ostatni, pt. "Venom", trafił do sprzedaży 14 sierpnia 2015 roku za sprawą RCA Records. Obecnie Walijczycy pracują nad swoim kolejnym wydawnictwem, które ujrzy światło dzienne pod egidą Spinefarm Records.

Bullet For My Valentine zaprezentuje się z nowym perkusistą 26 czerwca 2018 roku w "Tauron Arenie" w Krakowie w ramach "Impact Festu". Gwiazdą główną wydarzenia będzie Ozzy Osbourne.

26.06.2018 - Kraków, "Tauron Arena"
Bilety:
Płyta - 335 zł
Early Entrance - 505 zł
Trybuny - od 235 zł do 385 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Którą piosenkę najczęściej śpiewasz pod prysznicem?