zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 17 maja 2022

Grizzly Bear na "OFF Festival 2018"

27.12.2017 09:34  autor: Verghityax, źródło: off-festival.pl

Poznaliśmy nazwy pierwszych wykonawców przyszłorocznej edycji "OFF Festival" w Katowicach. W dniach od 3 do 5 sierpnia w "Dolinie Trzech Stawów" zaprezentują się Grizzly Bear, Clap Your Hands Say Yeah, John Maus i Marlon Williams.

Grizzly Bear to amerykański zespół rockowy z Nowego Jorku, który powstał w 2002 roku jako solowy projekt wokalisty i instrumentalisty Eda Droste'a. Wkrótce zaangażował on współpracy Christophera Beara i z pomocą muzyków sesyjnych nagrany został debiutancki album, pt. "Horn of Plenty". Obecnie Grizzly Bear promuje swój piąty longplay studyjny, pt. "Painted Ruins".

Clap Your Hands Say Yeah to rockowy projekt gitarzysty i wokalisty Aleka Ounswortha - wcześniej przez dekadę funkcjonował on jako pełnoprawny zespół. Pod szyldem Clap Your Hands Say Yeah ukazało się pięć longplayów studyjnych. Ostatni, pt. "The Tourist", pochodzi z 2017 roku.

John Maus to amerykański wokalista i kompozytor, tworzący muzykę porównywaną do synth-popu. Wydał po swoim nazwiskiem cztery albumy studyjne. Na rok 2018 planowana jest premiera kolejnego, pt. "Addendum".

Marlon Williams to pochodzący z Nowej Zelandii wokalista i kompozytor, udzielający się wcześniej w The Unfaithful Ways. W latach 2011 - 2014 tworzył duet z Delaney Davidsonem. Jego muzyka stanowi mieszankę folku, country i bluesa. W 2015 roku wypuścił swój pierwszy album, zatytułowany po prostu "Marlon Williams".

Karnety na "OFF Festival 2018" nabyć można w cenie 260 zł do 18 lutego lub do wyczerpania pierwszej puli. Bilety na pole namiotowe kosztować będą 70 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »