zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 29 września 2020

Throne udostępnia całą zawartość "Consecrates"

29.12.2017 15:13  autor: Verghityax, źródło: profil Throne na Facebooku

Włoska formacja Throne, grająca mieszankę sludge i doom metalu, udostępniła całą zawartość swojego drugiego longplaya studyjnego, pt. "Consecrates". Premiera na nośniku fizycznym odbyła się 9 grudnia 2017 roku za sprawą Black Bow Records.

Posłuchaj "Consecrates".

Throne powstał w 2012 roku, od początku tworzą go Samu na wokalu, Lavo i Maloa na gitarze, Ema na basie i Dugo na perkusji. Jeszcze w tym samym roku kwintet podpisał kontrakt z Moonlight Records, pod której szyldem ukazał się debiutancki album Włochów, pt. "Avoid The Light".

"Consecrates" to drugi album w dorobku Throne. Składający się z siedmiu kompozycji materiał nagrany został w "Big Pine Creek" i "Elfo Studio" pod okiem Carlo Izzo. W utworze "Lethal Dose" swojego głosu gościnnie użyczył Dorian Bones z Caronte.

Lista utworów:

1. Sister Abigail
2. Lethal Dose (feat. Dorian Bones)
3. Codex Gigas
4. There's No Murder in Paradise
5. Baba-Jaga
6. V.I.R.
7. Lazarus Taxon

Przypominamy, że Throne zagra w Polsce w ramach katowickiego "Stoner & Doom Festiwal". Wydarzenie odbędzie się odbędzie się w dniach 16 i 17 lutego 2018 roku w pubie "Faust". Swój udział potwierdziły również zespoły Sunnata, J. D. Overdrive, o.d.r.a., Tarlung, Doomster Reich, Mors i Devil In The Name.

16-17.02.2018 - Katowice, "Faust"
Bilety: 35 zł (bilet jednodniowy w przedsprzedaży), 40 zł (bilet jednodniowy w dniu koncertu) i 60 zł (karnet)

Komentarze
Dodaj komentarz »