zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 22 października 2018

Warfist w styczniu w Krakowie

2.01.2018 18:39  autor: Verghityax, źródło: profil Rites of Daath na Facebooku

Zielonogórski Warfist przyjedzie do Krakowa, gdzie zagra 26 stycznia 2018 roku w klubie "Zaścianek". Na scenie zaprezentują się również formacje Temple Desecration, Rites of Daath i Incinerator.

Warfist promuje obecnie swój drugi longplay studyjny, pt. "Metal to the Bone". Ukazał się on 30 października 2016 roku za sprawą Godz ov War Productions. Sesja nagraniowa odbyła się wiosną 2015 roku w "Mosh Pit Studio", miksami i masteringiem zajął się Marcin Rybicki z Left Hand Sounds.

Temple Desecration to tyska formacja, działająca od 2011 roku. Jak dotąd pod szyldem grupy ukazała się płyta demo, pt. "Abhorrent Rites" oraz wydana dla Iron Bonehead Productions EP-ka "Communion Perished".

Rites of Daath powstał w 2017 roku - wcześniej krakowski kwartet przez dwa lata działał pod nazwą Cemetery Whore. 13 października 2017 roku za sprawą Godz Ov War Productions ukazała się debiutancka EP-ka zespołu, pt. "Hexing Graves".

Incinerator to deathmetalowe trio z Warszawy. Muzycy debiutowali w 2015 roku demówką, pt. "Death Descends", dwa lata później wypuścili swoje pierwsze oficjalne wydawnictwo: EP-kę "Rotten Flesh Macabre".

26.01 - Kraków, "Zaścianek"
Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »