zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 22 października 2018

Impiety wróci do Polski w lutym

14.01.2018 09:57  autor: Verghityax, źródło: Black Silesia Productions

Po październikowym występie w Gliwicach singapurska formacja Impiety powróci do Polski na trzy koncerty. Odbędą się one 23 lutego 2018 roku w Chorzowie, 24 lutego w Poznaniu i 25 lutego w Warszawie.

Impiety powstał w 1988 roku w Singapurze jako Sexfago, by dwa lata później przyjąć nazwę, pod którą znany jest do dziś. W ciągu niemal trzydziestu lat nieprzerwanej działalności kapeli przewodził wokalista, gitarzysta i basista Shyaithan. Impiety ma na swoim koncie sześć EP-ek, osiem longplayów studyjnych i trzy koncertowe. Za najbardziej rozpoznawalne wydawnictwa w dorobku grupy uchodzą albumy "Skullfucking Armageddon" i "Kaos Kommand 696". Obecnie skład uzupełniają Dizazter na perkusji i Nizam Aziz na gitarze.

W Chorzowie i Warszawie przed Impiety zaprezentuje się rodzima formacja Temple Desecration, z kolei w Poznaniu koncert otworzą Moloch Letalis i Mordhell.

Temple Desecration to tyska formacja, działająca od 2011 roku. Jak dotąd pod szyldem grupy ukazała się płyta demo, pt. "Abhorrent Rites" oraz wydana dla Iron Bonehead Productions EP-ka "Communion Perished".

Dyskografię Moloch Letalis zamyka koncertowe wydawnictwo, pt. "Live in Wolfsburg". Materiał ukazał się 2 listopada 2017 roku na kasecie magnetofonowej.

Mordhell to blackmetalowy zespół z Poznania. Kapela ma na koncie dwie EP-ki, dwa splity i dwa longplaye studyjne.

23.02 - Chorzów, "Red & Black"
24.02 - Poznań, "U Bazyla"
25.02 - Warszawa, "Hydrozagadka"

Komentarze
Dodaj komentarz »