zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 6 czerwca 2020

Vader i Dubioza Kolektiv na "3-Majówce" we Wrocławiu

19.01.2018 12:19  autor: Verghityax, źródło: 3-majowka.pl

Poznaliśmy nazwy kolejnych wykonawców, którzy zagrają na tegorocznej edycji "3-Majówki" we Wrocławiu. Są to Vader, Dubioza Kolektiv i Percival. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 1 do 3 maja.

Vader, Katowice 22.04.2017, fot. Verghityax
Vader, Katowice 22.04.2017, fot. Verghityax

Vader promować będzie swój ostatni album studyjny, pt. "The Empire". Materiał zarejestrowany został w białostockim "Hertz Studio" pod okiem braci Wiesławskich. Data premiery wydawnictwa to 4 listopada 2016 roku.

Dubioza Kolektiv pochodzi z Bośni i Hercegowiny - kapela łączy w swojej twórczości rock, reggae i hip-hop. Grupa ma na swoim koncie siedem longplayów studyjnych, z których ostatni, pt. "Happy Machine", ukazał się w 2016 roku.

Dyskografię Percivala zamyka składanka "Wild Hunt". Znajdujące się na niej kompozycje wykorzystano w ścieżce dźwiękowej do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" o przygodach Geralta z Rivii. Gra powstała na motywach powieści Andrzeja Sapkowskiego.

Wcześniej swój udział w "3-Majówce", która połączona jest z "Thanks Jimi Festival" i biciem Gitarowego Rekordu Guinnessa, potwierdzili: The Dead Daisies, Ayo, Kult, Perfect, The Dumplings, Organek, Nocny Kochanek, Pidżama Porno, Jelonek i Mikromusic.

Bilety jednodniowe nabyć można w cenie 60 zł, karnety dwudniowe na dzień 1 i 2 maja 2018 roku, a także na dzień 2 i 3 maja kosztują 90 zł, z kolei cena za karnety trzydniowe to 125 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »