zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 19 czerwca 2019

God Is An Astronaut w maju w Warszawie

16.02.2018 12:34  autor: Verghityax, źródło: P.W. Events

Post-rockowa grupa God Is An Astronaut przyjedzie do Polski w ramach trasy promującej album "Epitaph". Jedyny koncert w naszym kraju odbędzie się 1 maja 2018 roku w klubie "Progresja Music Zone" w Warszawie.

"Epitaph", dziewiąty longplay studyjny God Is An Astronaut, trafi do sprzedaży 27 kwietnia 2018 roku za sprawą Napalm Records. Na potrzeby wydawnictwa zespół przygotował siedem autorskich kompozycji, okładkę namalował francuski artysta Fursy Teyssier. W sesji nagraniowej braci Nielsa i Torstena Kinsella wspomogli perkusista Lloyd Hanney, klawiszowiec Jamie Dean oraz gitarzyści Jimmy Scanlon i Brian Harris.

Grupa God Is An Astronaut rozpoczęła działalność w 2002 roku z inicjatywy braci Nielsa i Torstena Kinsella. Jeszcze w tym samym roku ukazał się debiutancki album formacji, zatytułowany "The End of the Beginning". Od tego czasu dyskografia zespołu poszerzyła się o siedem kolejnych longplayów studyjnych oraz EP-kę. Ostatnie wydawnictwo God Is An Astronaut to podwójny "Helios | Erebus".

W roli supportu wystąpi Xenon Fields.

1.05 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Bilety: 69 zł (pwevents.pl), 74 zł (przedsprzedaż) i 79 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »