zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 22 lipca 2024

God Is An Astronaut wyda album "Embers"

18.06.2024 15:21  autor: Verghityax, źródło: profil God Is An Astronaut na Facebooku

Post-rockowy God Is An Astronaut zapowiedział premierę swojego dwunastego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Embers". Ukaże się on 6 września 2024 roku za sprawą Napalm Records. Jednocześnie zespół udostępnił pierwszy singiel, pt. "Falling Leaves".

Na "Embers" znajdzie się dziewięć kompozycji. Produkcją i miksami muzycy zajęli się osobiście, za mastering odpowiada Streaky. W sesji gościnnie udział wzięli Jo Quail, Dara O'Brien, Jimmy Scanlon i Sean Coleman. Okładkę przygotował David Rooney.

Lista utworów:

1. Apparition
2. Falling Leaves
3. Odyssey
4. Heart of Roots
5. Embers
6. Realms
7. Oscillation
8. Prism
9. Hourglass

God Is An Astronaut rozpoczął działalność w 2002 roku w Irlandii z inicjatywy braci Nielsa i Torstena Kinsellów. Jeszcze w tym samym roku ukazał się debiutancki album formacji, zatytułowany "The End of the Beginning". Od tego czasu dyskografia zespołu poszerzyła się o kolejnych dziesięć longplayów studyjnych, trzy koncertowe oraz EP-kę.

Przypominamy, że God Is An Astronaut wyruszy w letnią trasę koncertową po Europie. W jej ramach Irlandczycy trzykrotnie zagrają w Polsce: 6 sierpnia 2024 roku w Lublinie, 7 sierpnia we Wrocławiu i 9 sierpnia w Krakowie.

6.08 - Lublin, "Radio Lublin"
Bilety: 115 zł

7.08 - Wrocław, "A2"
Bilety: 115 zł

9.08 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 115 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »