zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 9 maja 2021

Grave Miasma w czerwcu w Łodzi

2.03.2018 09:36  autor: Verghityax, źródło: profil "Magnetofonu" na Facebooku

Brytyjczycy z Grave Miasma powrócą do Polski, aby zagrać w ramach cyklu koncertowego "No Reason To Live". Występ odbędzie się 2 czerwca 2018 roku w klubie "Magnetofon" w Łodzi, w charakterze supportu zaprezentują się formacje Kingdom i Rites of Daath.

Dyskografię Grave Miasma zamyka EP-ka "Endless Pilgrimage", trzecia w dorobku Brytyjczyków. Materiał zarejestrowany został w "Orgone Studios" pod okiem Jaime Gomeza Arellano i trafił do sprzedaży 6 maja 2016 roku pod banderą Sepulchral Voice Records.

Muzycy Grave Miasma zapowiedzieli, że wiekszość 2018 roku spędzą w pracy nad swoim drugim longplayem studyjnym.

Kingdom to deathmetalowe trio z Płocka. Grupa ma na swoim koncie splita, EP-kę i trzy longplaye studyjne. Ostatni z nich, "Sepulchral Psalms from the Abyss of Torment", ujrzał światło dzienne 30 października 2016 roku pod banderą Godz ov War Productions. Na płycie znalazło się siedem autorskich utworów oraz cover "Cromlech" Darkthrone.

Rites of Daath powstał w 2017 roku - wcześniej krakowski kwartet przez dwa lata działał pod nazwą Cemetery Whore. 13 października 2017 roku za sprawą Godz Ov War Productions ukazała się debiutancka EP-ka zespołu, pt. "Hexing Graves".

Komentarze
Dodaj komentarz »