zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 grudnia 2018

Marduk zagra dodatkowy koncert w Rzeszowie

5.03.2018 12:32  autor: Verghityax, źródło: Massive Music

Marduk potwierdził drugą polską datę w ramach europejskiej trasy pod szyldem "March of Blood and Iron". Zespół zagra 2 maja 2018 roku w klubie "Life House" w Rzeszowie, a dzień wcześniej wystąpi w klubie "U Bazyla" w Poznaniu. Szwedom towarzyszyć będą formacje Infernal War i Ragnarok.

Muzycy Marduk nadal promują "Frontschwein", swój trzynasty longplay studyjny. Jest to pierwsze dokonanie grupy z perkusistą Fredrikiem Widigsem. Poprzedni bębniarz, Lars Broddesson, został zmuszony do wycofania się z aktywnego uczestnictwa w grupie ze względu na problemy z kręgosłupem. Wydawnictwo ukazało się 19 stycznia 2015 roku pod egidą Century Media Records.

Blackmetalowy Infernal War nadal ogrywa materiał z ostatniego wydawnictwa, pt. "Axiom". Jest to trzeci longplay studyjny w dorobku grupy. Jedenaście utworów, które znalazły się na płycie, zostało nagrane, zmiksowane i zmasterowane w studio "No Solace" pod okiem M. z Mgły i Kriegsmachine. Premiera albumu odbyła się 17 kwietnia 2015 roku za sprawą Agonia Records.

Dyskografię norweskiego Ragnarok zamyka "Psychopathology" z 2016 roku, jest to ósmy longplay studyjny w dorobku grupy. W roku 2017 Jontho zaangażował na stanowisko basisty Christophera Rakkestada.

1.05 - Poznań, "U Bazyla"
Start: 18:30
Bilety: 70 zł (lefthandsounds.org) i 80 zł (w dniu koncertu)

2.05 - Rzeszów, "Life House"

Komentarze
Dodaj komentarz »