zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 grudnia 2018

My Sleeping Karma na "Soulstone Gathering 2018"

7.03.2018 12:36  autor: Verghityax, źródło: profil "Soulstone Gathering" na Facebooku

Organizator czwartej edycji "Soulstone Gathering" poinformował, że gwiazdą pierwszego dnia festiwalu będzie niemiecka grupa My Sleeping Karma. Wydarzenie zaplanowano na dni 9 i 10 listopada 2018 roku w klubie "Zet Pe Te" w Krakowie.

My Sleeping Karma to instrumentalny kwartet grający muzykę stonerową. Zespół powstał w 2006 roku w Aschaffenburgu, od początku tworzą go gitarzysta Seppi, basista Matte, perkusista Steffen i klawiszowiec Norman. Debiutancki album grupy, zatytułowany po prostu "My Sleeping Karma", ujrzał światło dzienne w grudniu 2006 roku.

Na drugim longplayu, pt. "Satya", muzycy zamieścili swój jedyny utwór z wokalem - w "Svaatanya" głosu gościnnie użyczyła Katrin Wiessler.

Na dyskografię kapeli składa się pięć albumów studyjnych i jeden koncertowy. Ten ostatni, pt. "Mela Ananda - Live", miał swoją premierę 24 lutego 2017 roku pod egidą Napalm Records.

Jak dotąd, formacja My Sleeping Karma wystąpiła w Polsce tylko raz - miało to miejsce w 2010 roku, kiedy Niemcy otwierali koncert Branta Bjorka we wrocławskim "Firleju".

Komentarze
Dodaj komentarz »